Poznejte sami sebe, jedině tak porozumíte ostatním..

„Usmívám se, dýchám, zpívám…žiji,“ říká o sobě Sadajyoti Belzová a věří, že ájurvédu předává skrze vlastní život všem, se kterými se setkává během dne. Za poznáváním ájurvédy pro ni vedla strastiplná cesta, poslechněte si její příběh.

[Více...]

Panchakarma hloubková očista podle ájurvédy

Panchakarma je metoda čištění těla od veškerého nežádoucího odpadu.

Pochází z ájurvédské medicíny a jde o pětistupňovou detoxikační kůru zahrnující masáže, bylinnou terapii a další procedůry.

Ošetření Panchakarma je jedinečné v tom, že působí preventivně a podpůrně při léčení různých dlohodobých onemocnění.

Nové termíny:

21. - 25. listopad 2022
 

[Více...]

Ájurvédský systém čtení pulsu odhalí fyzickou i psychickou nerovnováhu

Ájurvéda je jedním z nejstarších holistických („celého těla“) uzdravovacích systémů na světě. Byla vyvinuta před více než 5000 lety v Indii.

Je založena na víře, že zdraví i tělesná a duševní rovnováha závisí na jemné rovnováze mezi myslí, tělem a duchem. Jeho hlavním cílem je podpora dobrého zdraví, nikoli boj proti chorobám. Léčba však může být zaměřena na konkrétní zdravotní problémy.

Ájurvéda je považována za formu doplňkové a alternativní medicíny.

Nové termíny:

14. září 2022
5. října 2022 
23. listopad 2022                                                                                                                                          

Objednávky

[Více...]

Shirodhara - omlazující a nervový systém vyživující terapie

Shirodhara je neobyčejně vysoce účinnou relaxační technikou s pročišťovacím účinkem. Dochází k hlubokému uvolnění nervového systému pomocí aplikace teplého oleje na oblast hlavy. Samotná masáž se provádí tak, že z nádobky umístěné nad hlavou vytéká pramínek teplého oleje (až 2litry) do oblasti třetího oka. Navozuje hluboký pocit relaxace celého těla i mysli. 

[Více...]

Fyzioterapeutické procedury založené na marma terapii

Marmová terapie je speciální masáž, kde se aktivují body, zvané marmy. Marma je vitální energetický bod přístupný na povrchu pokožky, který slouží jako most mezi tělem, myslí a duchem.
Jsou to body, kde se stýkají nervy se svaly, žilami, kostmi a klouby a šlachami a spojují se energie prány.
Marmové body jsou důležitou součástí léčivé síly ájurvédy. Energizuje tělo, uklidňuje psychiku, stimuluje funkci orgánů, ulevuje od bolesti, vyrovnává Tejas, Ojas a Pránu.

Nové termíny:

5. listopadu 2021
3. prosince 2021

Objednávky

[Více...]

Marma terapie

Marmová terapie je speciální masáž, kde se aktivují body, zvané marmy. Marma je vitální energetický bod přístupný na povrchu pokožky, který slouží jako most mezi tělem, myslí a duchem. Jsou to body, kde se stýkají nervy se svaly, žilami, kostmi a klouby a šlachami a spojují se energie prány. Marmové body jsou důležitou součástí léčivé síly ájurvédy.

[Více...]

Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem. Dárkový poukaz má platnost půl roku od data zakoupení. V případě delší časové absence z osobních důvodů se délka poukazu automaticky o tuto dobu prodlužuje. Individiuální slevy z ceny indiv. masáží i terapií je možná po vzájemné dohodě (mateřská, samoživitelé, studenti. inv. důchod).

[Více...]

Rosa damascena - Organic Bulgaria

La Vie en Rose je elixír zdraví a krásy, který vyživuje celé tělo s nepřekonatelnými talenty Růže Damašské. Je speciálně vyrobena inovační extrakcí z bio květů růže a dalece přesahuje svými účinky jiné produkty. Má schopnost znovu nastartovat, vyživit a omladit celé tělo, zvláště pokožku. Nejenže omlazuje pokožku zevnitř, ale také má nesmírné terapeutické účinky, které působí na lepší spánek, zlepšuje trávení, hormonální rovnováhu a mnohem více.

[Více...]