Cílem ájurvédy je nejen zdraví člověka, ale také zachovávání vnitřní rovnováhy a spokojenosti, a neustálé zdokonalování našich duchovních, intelektuálních a fyzických schopností.

 

V ájurvédě se na duchovnost pohlíží jako na základní kámen spokojenosti na tomto světě i po smrti. Ájurvéda prý byla předána božsky, proto by měla být praktikována se soucitem a šlechetností, nikoli s chtivostí a sobectvím.
Ájurvédská medicína zahrnuje meditaci, masáže, bylinné léky, olejové terapie, dechová cvičení a jiné. Ájurvéda představuje celostní přístup ke zdraví, využívající filozofii, moudrost, náboženství a mytologii Indie.

Individuální
masáž
na míru

Kombinace a výběr nejúčinnějších metod pro daný stav klientky dle jejího dlouhodobého i současnéhé stavu a prostředí v kterém žije, zahrnující marmové body, ajurjógu, lávové kameny, teplé zábaly, tibetské mísy a muzikoterapii a další. K masáži jsou používané pouze vlastnoručně míchané čisté aromaterapeutické oleje, ájurvédské oleje z Keraly a jiné dary Matky Země.

60 min./ 1500 Kč
90 min./ 2000 Kč

Objednat masáž

Ájurvédská
masáž
obličeje

Nejmocnější procedura v ájurvédě. Hmaty přesunují lymfu pryč z obličeje a iniciují nové proudění krve a cirkulaci do hlubokých vrstev kůže. Součástí masáže je i aplikace bylinného balzámu a květinové vody na záda i ájurvédská marma masáž dlaní a chodidel, které šíří uvolnění do každé buňky těla.

GALERIE

60 min./ 1490 Kč
90 min./ 1990 Kč

Objednat masáž

Ájurvédská
detoxikační masáž
s peelingem

Nechejte se hýčkat exotickými vůněmi jasmínu, santalového dřeva a bylinami jako je šafrán, růže ..a ájurvédského peelingu z korejských okvětních plátků rýže, amalaki.

60 min./ 1500 Kč
90 min./ 2000 Kč

Objednat masáž

Ájurvédská
masáž

Objevte znovu pocit svěžesti, uvnitřnění se a novosti ve Vašem životě prostřednictvím dotyku, exkluzivních olejů a aromaterapie. Zažijete Garshana masáž speciálními rukavicemi pro stimulaci cirkulace a lymfy, olejovou masáž celého těla exkluzivními a teplými oleji a prvky ájurjógy k protažení a uvolnění těla.

GALERIE

60 min./ 1500 Kč
90 min./ 2000 Kč

Objednat masáž

Masáž těhotných,
kojících žen
a dětí

Celotělová masáž těhotných žen je prováděna v leže, na boku a na zádech, dle jejich dispozicí, teplým vlastnoručně míchaným ájurvédským olejem složených z čistých a čerstvě lisovaných olejů za studena. Stejně jako u dětí je využívána i muzikoterapie tibetskými mísy a zvonkohry Koshi, lávových kamenů a dalších technik.

GALERIE

60 min./ 1500 Kč
Děti 60 min./ 800 Kč do 8let zdarma

Objednat masáž

Královská
čtyřruční
masáž

Je jemný a hluboký proces dokonalého uvolnění a zklidnění mysli, detoxikace a proudění vědomí v naší bytosti, vůně dálek a čistá příroda  v ájurvédských olejích, láskyplný dotek, uvolnění blokád prány, duševní klid i omlazení.

60 min./ 3000 Kč

Objednat masáž

Čtyřruční
rituál
pěti
elementů

Nádherná rituální masáž, kde se postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle ájurvédy - země, voda, vzduch, oheň a prostor - akáša. Je umocněn masáží dvěma maséry. Využívá se tlaku, oleje, masáže hlavy, lávových kamenů, prány, zvuku.

60 min./ 3000 Kč

Objednat masáž

Čtyřruční masáž
Svaté Světlo

Hluboké uklidnění, uvolnění a nastolení rovnováhy, kdy se terapie začíná simuntální masáží hlavy a chodidel a postupuje se ke středu těla.

60 min./3000 Kč

Objednat masáž