V ájurvédě se tradičně používá olejování těla již od narození. Oleje v ájurvédě slouží nejen pro krásnou pokožku a dlouhověkost, ale i k detoxikaci, omlazení a vyživení těla i mysli, nervů a vnitřních orgánů.
Stejně jako koupel patří olejování těla ke každodennímu rituálu. Pravidelná aplikace oleje nejen zanechává nádhernou pokožku, ale také čistí mysl, zbavuje tělo napětí a vnáší klid, mír a radost do Vašeho života.
Pokožka dokáže vstřebat velké množství oleje, a díky tomu se živiny dostanou i dovnitř do těla. Proto je důležité používat dóšicky vyvážené oleje (tj. harmonizující dóši váta, pitta a kapha). Při každodenním používání se zbavíte stresu a pocítíte více klidu ve svém nitru.

Rituál
pěti
elementů

Nádherná rituální masáž celého těla včetně hlavy, kde se postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle ájurvédy - země, voda, vzduch, oheň a prostor-akáša. Využívá se tlaku, oleje, masáže hlavy, lávových kamenů, prány, zvuku.

60 min./ 1500 Kč
90 min./ 2000 Kč

Objednat masáž

Marma
terapie

Intenzivní energizující terpie posvátných bodů, marem, pochází z dávné Indie, kdy ji před tisíci lety využívali bojovníci, kteří potřebovali okamžitý a účinný výsledek. Marmy usnadňují léčení na nejhlubších úrovních tím, že uvolňují blokády prány a tím znovunastolují proudění živoucí energie. Energizuje tělo, uklidňuje psychiku, stimuluje funkci orgánů, ulevuje od bolesti, vyrovnává Tejas, Ojas a Pránu. Velmi účinná pro sportovně založené a pro rychlou rekonvalescenci ale i pro lymfu a další příznaky.

60 min./ 1500 Kč
90 min./ 2000 Kč

Objednat masáž

Shirodhara

Unikátní omlazující a nervový systém vyživující terapie. Zažijte hluboké uvolnění nervového systému pomocí aplikace teplého oleje na oblast hlavy. Samotná terapie se provádí tak, že z nádobky umístěné nad hlavou vytéká pramínek teplého oleje do oblasti třetího oka. Součástí terapie může být dle stavu klienta i masáž těla,hlavy a šíje. Navozuje hluboký pocit relaxace celého těla i mysli. Více o shirodhara

GALERIE

60 min./ 1800 Kč
90 min./ 2300 Kč

Objednat masáž

Kati
Basti

Aplikace teplého oleje na bolestivou oblast zad. Dávná terapie využívající speciální kruhu pasty z mouky, který je naplněn teplým ájurvédským bylinným olejem. Olej proniká hluboko do tkání, promašťuje a změkčuje stažené svaly. Po odstranění oleje se oblast jemně masíruje, aby se napomohlo procesu hojení.

Při aplikaci zahřátých bylinných olejů při ošetření se díky teplu otevřou póry pokožky. To umožňuje léčivým vlastnostem bylin hlouběji proniknout do postižených tkání. Když jsou bylinky používány tímto způsobem, pomáhají také vytahovat nečistoty z těla.

Je zaměřena pro bolestivou oblast zad, kříží, šíje, kyčlí, ramene, křečí. Terapie je hluboce uvolňující a uklidňující a její součástí je i masáž těla ájurvédskými oleji.

Procedura je vhodná pro:

 • Bolesti zad, lumbální oblasti, kříží, šíje
 • Degenerativní změny na páteři
 • Osteoporóza
 • Ischias
 • Bolesti kyčle
 • Bolesti ramene
 • Komprese míchy

30min./ 700 Kč
60 min./ 1500 Kč

Objednat masáž

Netra Basti -
oční lázeň

Oči ponořené v lázni z medikovaného ghí (ghee) je dávná mocná metoda. Uvolňuje napětí v očích, zlepšuje zrak a přináší do očí bohatý lesk. Nastoluje hluboký pocit spokojenosti, jemnosti uvnitř i vně a vyhlazení vrásek. Kruh těsta se používá k vytvoření tzv. bazénku k nanášení domácího medikovaného ghí do očí. Oko zůstává v oční lázni po dobu asi 30 minut. Vzhledem k tomu, že oči jsou přímo spojeny s mozkem, toto ošetření vyživuje nervový systém. Po oční proceduře je vhodný klid a nedívat se do světla ani na žádné obrazovky. Přineste si sebou prosím sluneční brýle.

GALERIE

 

60 min./ 1500 Kč

Objednat masáž

Kizi -
masáž bylinnými
měšci

Hluboce relaxační, detoxikační a omlazující masáž celého těla. Pomocí nahřátých bylinných měšců a bylinných olejů pomáhá stimulovat proces přirozeného samoléčení těla.

Náplň měšce se volí dle zdravotního stavu a potřeb klienta a připravují se čerstvé. V průběhu masáže dochází k vstřebávání ingrediencí skrze pokožku za použití mnohabylinných olejů přímo od ájurvédských doktorů z Keraly. Procedura má také nesmírný účinek na naši psychiku.

Teplo způsobuje pocení těla za použití teplých bylinných přírodních olejů a měšců. Tak dochází v průběhu masáže k detoxikaci těla. Bylinné měšce jsou směsi pečlivě vybraných bylin a dalších ingrediencí a jsou nahřívány. Uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu.

V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo. Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, ztuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.

Účinky masáže:

 • Dodává energii a vitalitu
 • Stimuluje krevní oběh
 • Obnovuje pružnost a funkci svalů
 • Uvolňuje bolest a ztuhlost kloubů
 • Detoxikuje organismus
 • Otevírá póry a detoxikuje organismus
 • Zlepšuje metabolismus
 • Uklidňuje a posiluje nervový systém
 • Zvláčňuje pokožku a celkově omlazuje
 • Aktivuje samoléčebné procesy v celém těle

60 min./ 2000 Kč
90 min./ 2500 Kč

Objednat masáž