V ájurvédě se tradičně používá olejování těla již od narození. Oleje v ájurvédě slouží nejen pro krásnou pokožku a dlouhověkost, ale i k detoxikaci, omlazení a vyživení těla i mysli, nervů a vnitřních orgánů.
Stejně jako koupel patří olejování těla ke každodennímu rituálu. Pravidelná aplikace oleje nejen zanechává nádhernou pokožku, ale také čistí mysl, zbavuje tělo napětí a vnáší klid, mír a radost do Vašeho života.
Pokožka dokáže vstřebat velké množství oleje, a díky tomu se živiny dostanou i dovnitř do těla. Proto je důležité používat dóšicky vyvážené oleje (tj. harmonizující dóši váta, pitta a kapha). Při každodenním používání se zbavíte stresu a pocítíte více klidu ve svém nitru.

Rituál
pěti
elementů

Nádherná rituální masáž celého těla včetně hlavy, kde se postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle ájurvédy - země, voda, vzduch, oheň a prostor-akáša. Využívá se tlaku, oleje, masáže hlavy, lávových kamenů, prány, zvuku.

90 min. / 1190,-

Objednat masáž

Marma
terapie

Intenzivní energizující terpie posvátných bodů, marem, pochází z dávné Indie, kdy ji před tisíci lety využívali bojovníci, kteří potřebovali okamžitý a účinný výsledek. Marmy usnadňují léčení na nejhlubších úrovních tím, že uvolňují blokády prány a tím znovunastolují proudění živoucí energie. Energizuje tělo, uklidňuje psychiku, stimuluje funkci orgánů, ulevuje od bolesti, vyrovnává Tejas, Ojas a Pránu. Velmi účinná pro sportovně založené a pro rychlou rekonvalescenci.

90 min. / 1290,-

Objednat masáž

Shirodhara

Unikátní omlazující a nervový systém vyživující terapie. Zažijte hluboké uvolnění nervového systému pomocí aplikace teplého oleje na oblast hlavy. Samotná terapie se provádí tak, že z nádobky umístěné nad hlavou vytéká pramínek teplého oleje do oblasti třetího oka. Součástí terapie je i masáž hlavy a šíje. Navozuje hluboký pocit relaxace celého těla i mysli. Více o shirodhara

90 min. / 1590,- 3 x 90 min. / 3990,-

Objednat masáž

Kati
Basti

Dávná terapie využívající speciální kruhu pasty z mouky, který je naplněn teplým olejem. Je zaměřena pro bolestivou oblast zad, kříží, šíje, kyčlí, ramene, křečí. Terapie je hluboce uvolňující a uklidňující a její součástí je i masáž těla ájurvédskými oleji.

90 min. / 1290,- Kč

Objednat masáž